Partneři a spolupracující organizace:

Školská právnická osoba s názvem Základní škola a Mateřská škola Bez hranic se sídlem
Masarykova 211, 270 54 Řevničov

- subjekt sdružuje 3 základní školy (ZŠ Mšec, ZŠ Řevničov, ZŠ Tuřany)
a 4 mateřské školy (MŠ Mšec, MŠ Řevničov, MŠ Tuřany, MŠ Srbeč)

Dobrovolný svazek obcí Bez hranic, Mšec 109, 270 64, Mšec

-zřizovatel svazkové školy ZŠ a MŠ Bez hranic

Občanské sdružení  Dobromysl

(provozovatel týdenního stacionáře), Srbeč 39, 270 65, Srbeč - Cílem stacionáře je rozvoj všech článků lidské bytosti (fyzických, duševních a duchovních) s ohledem na porozumění individuálního osudu každého jednotlivce. Podporujeme rozvoj schopností a dovedností klientů (praktických i sociálních), posilování jejich zodpovědnosti a schopnosti rozhodování, učení se aktivnímu způsobu života. Týdenní stacionář Dobromysl je zařízením rodinného typu.

Kulturní a informační centrum OS Dobromysl - centrum, které umožní propojení světa tzv. zdravé populace s lidmi se zvláštní péčí.

Nová škola o.p.s. Křižíkova 344/6 Praha 8 - Karlín, 180 00

obecně prospěšná společnost Nová škola je nevládní, nezisková organizace, která od roku 1996 podporuje inkluzivní vzdělávání menšin, cizinců či jinak sociálně či kulturně znevýhodněných dětí a mládeže.

H&S electronic systems

-systémy jsou určeny pro výuku, volnočasové aktivity žáků od mateřské
školy, základní školy až po školu vysokou. Jejich použití je cíleno také
do oblasti tvorby elektronických systémů pro průmyslové použití.

Školská zařízení v obcích regionu Středočeského, Jihomoravského a Karlovarského kraje.

Zřizovatelé školských zařízení v obcích regionu Středočeského, Jihomoravského a Karlovarského kraje.

Členové komory auditorů České republiky

Hospodářská komora Jihomoravského kraje